Від яких хвороб допомагає Синупрет

Від яких хвороб допомагає СинупретВід яких хвороб допомагає Синупрет

Німецький препарат Синупрет користується високою популярністю в Україні як засіб від риніту, гаймориту та інших захворювань, пов'язаних із носовими пазухами.

При цьому лікарський засіб надає ширший спектр дії, також знищуючи бактерії та віруси. Він набагато ефективніший за більшість назальних препаратів від нежитю, тому що не просто бореться з симптомами, а знищує причину риніту. Детальніше про препарат — тут https://apteka911.ua/drugs/sinupret-d2619, на сайті МІС «Аптека 9-1-1».

Який ефект має Синупрет?

П'ятикомпонентний склад Синупрету, до якого входять 5 різних рослин, дозволяє надавати комплексну дію та передбачає такий позитивний ефект:

  • противірусний – уповільнює розмноження вірусів та створює несприятливе середовище для їх розмноження, що дозволяє прискорити одужання та полегшити стан організму;
  • секретолітичний – виводить секрет із приносових пазух, а також сприяє його розрідженню для зняття закладеності носа;
  • антибактеріальний – вбиває бактерії, розмноження яких може призвести до ускладнень при риніті;
  • протизапальний – наявність натуральних компонентів дозволяє знизити запалення та зняти набряклість слизової оболонки.

На відміну від більшості назальних спреїв, Синупрет приймається перорально навіть у формі крапель. Він також випускається в таблетках та як сироп. Натуральний склад робить його безпечним для дорослих та дітей віком від 6 років.

За яких хвороб призначають Синупрет?

Цей гомеопатичний препарат необхідно приймати не тільки при ринітах, гаймориті та синуситі. Він також допомагає вилікувати трахеобронхіт завдяки секретолітичному ефекту зі швидким розрідженням та виведенням мокротиння. Синупрет став альтернативою антибіотикам, що є неймовірно важливим для пацієнтів з негативною реакцією на дію цих медикаментів. Він гарантує безпечну терапію та виключає токсичну дію більшості препаратів.

Дізнатися про наявність Синупрету та інших лікарських засобів в аптечних мережах України можна на сайті медичної інформаційної системи «Аптека 9-1-1». Також там можна порівняти вартість препаратів, дізнатися графік роботи аптеки, що цікавить, і забронювати ліки. МІС «Аптека 9-1-1» надає можливість замовити доставку ліків та оплатити їх зручним для вас способом.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела