Видавництво РВВ у Запоріжжі — збереження історії під час війни

Видавництво РВВ у Запоріжжі — збереження історії під час війни 2024Видавництво РВВ у Запоріжжі — збереження історії під час війни 2024

На тлі значних пошкоджень і руйнувань у Харкові через ворожі обстріли, зокрема видавничих будинків, видавництво «РВВ» у Запоріжжі продовжує свою діяльність, зберігаючи і популяризуючи історію України.

Внесок «РВВ» у збереження історії

Видавництво «РВВ» вже третій рік поспіль, попри воєнні дії, займається підготовкою та випуском книг з історії України. Особливою гордістю видавництва є серія книг, присвячена Козацькій добі, включаючи переписи запорожців 1762 року. Ці видання стали можливими завдяки старанній праці українських істориків та професійних генеалогів, які опрацьовують старі рукописи для публікації.

«Книги для тих, хто має предків та хоче про них дізнатись» — цей девіз чітко відображає мету видавництва «РВВ». Вони прагнуть популяризувати українську історію, роблячи її доступною для кожного. Кожна нова книга стає подією завдяки високому рівню підготовки та досліджень.

Видавництво «РВВ» продовжує працювати в умовах війни, перебуваючи у близькості до лінії фронту. Незважаючи на це, вони не тільки підтримують свою діяльність, але й постійно розширюють асортимент історичної літератури. Як зазначає керівництво видавництва, кожна нова книга — це результат кропіткої та трудомісткої роботи, яка потребує великого досвіду та знань.

Для підготовки видань «РВВ» співпрацює з відомими українськими істориками та дослідниками. Це дозволяє забезпечити високу якість та достовірність інформації, яка подається у книгах. Читачі можуть бути впевнені, що кожна книга видавництва — це результат ретельного дослідження та професійної роботи.

Інтернет-книгарня «РВВ» здійснює доставку книг Новою поштою, що дозволяє читачам з усіх куточків України отримувати видання швидко та зручно. Крім того, видавництво активно підтримує зв’язок зі своїми читачами, надаючи консультації та рекомендації щодо вибору книг.

Запорізьке видавництво «РВВ» продовжує зберігати та популяризувати українську історію, незважаючи на всі виклики воєнного часу. Їхня діяльність є прикладом стійкості та відданості своїй справі, що надихає багатьох.

Новость на карте

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела