Відновлення екрана смартфона. Чи можна використовувати аналогові запчастини?

Відновлення екрана смартфона. Чи можна використовувати аналогові запчастини?Відновлення екрана смартфона. Чи можна використовувати аналогові запчастини?

Кожен користувач смартфона з розбитим дисплеєм хотів би отримати пристрій, який після ремонту працюватиме так само добре, як і до цього. Це насамперед залежить від обраних запчастин, адже останнім часом у продажу з'явилися дуже дешеві копії сумнівної якості. Щоб не стати жертвою «піратських» комплектуючих, варто обирати перевірених постачальників. Якісні дисплеї для смартфонів Realme можна знайти тут https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/realme.

Чому багато неякісних запчастин?

Сьогоднi ціни на нові мобiльнi пристрої дуже привабливі. У Китаї смартфони можна купити на порядок дешевше, ніж в Україні. Тому виробники запчастин не можуть зробити якісні копії екранів через надмірно високу вартість їх виготовлення - це просто невигідно. Тому часто нові деталі не проходять навіть поствиробничу перевірку і контроль якості перед тим, як потрапити на полиці магазинів.

Чи доступні на ринку оригінальні комплектуючі для ремонту пристроїв?

Компоненти, доступні в продажу, більшість з яких є аналогами, виробляються сторонніми компаніями, які не мають нічого спільного з офіційним брендом вашого смартфона. Звичайно, у цих виробників можуть бути й оригінальні комплектуючі, але в дуже обмеженій кількості. Якщо ми говоримо про оригінальні компоненти, то зазвичай вони є тільки у офіційних сервісів або крупних магазинах запчасти. Наприклад, екран для телефона Infinix можна знайти тут https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/infinix.

Однозначно не економте на ремонті

Ремонт з використанням компонентів низької якості обов'язково призведе до повторного звернення до сервісного центру або купівлі нового смартфона. Тому найдешевший варіант відновити мобільний телефон - купити оригінальний компонент і замінити його самостійно. Якщо ви не в силах зробити це самостійно, віддайте пристрій у перевірений сервісний центр, щоб бути впевненим у якості ремонту. На комплектуючих краще не економити, так само як і на роботі, пов'язаній з їхнім встановленням.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела