Волонтери передали на Харківщину три пожежні машини та авто швидкої допомоги

Волонтери передали на Харківщину три пожежні машини та авто швидкої допомогиВолонтери передали на Харківщину три пожежні машини та авто швидкої допомоги

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Благодійна допомога надійшла від Асоціації українців Люксембургу LUkraine asbl.

Як наголосив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, це вже не перша передача автомобілів від цієї організації у співпраці з Міжнародним штабом допомоги українцям. Доставити спецтехніку в Україну також допоміг радник начальника ХОВА Віталій Русанов.

«Ми отримали три спеціальні автомобілі для наших підрозділів ДСНС, а також автомобіль для екстреної медичної допомоги. Ця техніка для нас є вкрай потрібною для того, щоб оперативно ліквідовувати наслідки тих ворожих обстрілів, які ми маємо на території Харкова та області. Тож дуже дякуємо усім нашим партнерам за допомогу», – прокоментував Олег Синєгубов.

Голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк розповіла, що також завдяки спільним зусиллям різних волонтерських організацій на Харківщину в машинах вдалося привезти гуманітарну допомогу для військових та цивільних: продукти харчування, ліки, засоби гігієни тощо.

«Чергові «швидкі» та пожежні автомобілі передаємо в межах глобальної кампанії «Ukraine is calling», яку ініційовала Асоціація українців Люксембургу LUkraine asbl. Цей проєкт стартував ще у жовтні 2022 року і має на меті зібрати 112 пожежно-рятувальних авто та «швидких» для України», – сказала Ганна Крисюк.

Начальник Головного управління ДСНС у Харківській області Олександр Волобуєв зазначив, що пожежні машини нададуть змогу оперативно виконувати всі завдання за призначенням.

«Ми якнайближчим часом введемо автівки у бойовий розрахунок. Вся техніка дуже багатофункціональна, завдяки їй ми зможемо гасити пожежі, відтягувати транспортні засоби, здійснювати доставку особового складу на надзвичайні ситуації. І зараз ще дуже актуальне питання – розбори завалів. За час повномасштабного вторгнення ми розібрали приблизно 340 завалів, здебільшого працювали саме у Харкові», – додав Олександр Волобуєв.

Також директор Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Віктор Забашта зауважив, що авто швидкої допомоги, яке сьогодні отримали, повністю обладнане і готове до роботи.

«На жаль, і досі ми втрачаємо техніку через обстріли. Так, нещодавно були пошкоджені автівки в Дворічній. Цю «швидку» ми також поставимо в роботу замість якоїсь пошкодженої автівки. Насправді це може бути будь-який населений пункт», – сказав Віктор Забашта.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела