«Ворог вів безуспішні атаки на Куп’янсько-Лиманському напрямку», - Олег Синєгубов

«Ворог вів безуспішні атаки на Куп’янсько-Лиманському напрямку», - Олег Синєгубов«Ворог вів безуспішні атаки на Куп’янсько-Лиманському напрямку», - Олег Синєгубов

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Про це начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив під час ефіру телемарафону «Єдині новини».

Впродовж останньої доби російські окупанти здійснили 6 атак на Куп’янському напрямку та близько 15 – на Лиманському. Усі ворожі атаки успіху не мали. 

«Окупанти не мали просування по жодному з напрямків. Наші воїни впевнено тримають позиції, дають гідну відсіч ворогу та проводять оборонну операцію. Фіксуємо накопичення військ противника, яке відбувається протягом 10 місяців. Говорити зараз про те, що ворог може відкрити нові лінії фронту, особливо по півночі нашої територія ще зарано. Утім маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій», - зазначив Олег Синєгубов. 

Також начальник Харківської ОВА розповів про оперативну ситуацію щодо енергозабезпечення жителів області. 

«Наразі в області діють планові графіки знеструмлення. Харків’яни та жителі прилеглих населених пунктів не мають світла 3-4 години на добу», - повідомив Олег Синєгубов.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела