Впродовж тижня Обласний гумштаб передав жителям Харківщини 12 тисяч проднаборів, понад 6 тонн продуктів і 10 генераторів

Впродовж тижня Обласний гумштаб передав жителям Харківщини 12 тисяч проднаборів, понад 6 тонн продуктів і 10 генераторівВпродовж тижня Обласний гумштаб передав жителям Харківщини 12 тисяч проднаборів, понад 6 тонн продуктів і 10 генераторів

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова триває системне постачання гуманітарної допомоги до громад регіону.

Минулого тижня, з 24 по 29 квітня, Обласний гуманітарний штаб передав Липецькій, Дергачівській, Близнюківській, Вільхівській і Вільхуватській громадам, а також Харківському академічному театру музкомедії 10 електрогенераторів.

Крім цього доправили 12 108 продуктових наборів у Дергачівську, Малоданилівську, Сахновщинську, Золочівську, Циркунівську, Лозівську, Малинівську, Чугуївську, Люботинську, Балаклійську громади, Харківське конструкторське бюро ім. О.О. Морозова, Службу у справах дітей та БФ «Дія». 

Також благодійним фондам «Ми тут поряд» і «Душа Харкова – Роксана та команда» передали 6,6 тонни продуктів, БФ «Дія» – майже 900 кілограмів картоплі, а Чугуївській громаді – 25 комплектів постільної білизни від місії ООН.

Нагадаємо, при Харківській ОВА діє Координаційний гуманітарний штаб. До Центру можна звернутися з питань евакуації з деокупованих територій, а також надання та отримання гуманітарної допомоги, залишивши заявку у відповідному розділі на сайті.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела