Впродовж тижня обласний гумштаб відправив у громади Харківщини 15 тонн продуктів, 7500 проднаборів та 2,2 тонни засобів гігієни

Впродовж тижня обласний гумштаб відправив у громади Харківщини 15 тонн продуктів, 7500 проднаборів та 2,2 тонни засобів гігієниВпродовж тижня обласний гумштаб відправив у громади Харківщини 15 тонн продуктів, 7500 проднаборів та 2,2 тонни засобів гігієни

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Питання системного забезпечення громад області гуманітарною допомогою перебуває на контролі начальника ХОВА Олега Синєгубова.

Впродовж тижня, з 14 по 18 серпня, Обласний гуманітарний штаб доправив до Циркунівської, Красноградської, Первомайської, Балаклійської, Золочівської та Чкаловської громад майже 15 тонн продуктів, до Куп'янської і Великобурлуцької громад – 2,2 тонни засобів гігієни, а до Вовчанської – 6500 дошок. 

7500 продовольчих наборів передали жителям Пісочинської, Первомайської, Донецької, Краснокутської громад, а також ГО «Воля, Перемога, Об'єднання України» і БФ «Долоньки миру», які далі доставляють цю допомогу населенню. 

На потреби трьох санаторних, восьми спеціальних шкіл, а також наукового ліцею «Обдарованість» передали 99 рекреаційних наборів і наборів раннього розвитку.

Нагадаємо, минулого тижня для внутрішньо переміщених людей, які мешкають в одному з гуртожитків Харкова, передали побутову техніку від ООН.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела