Як фермеру заробити на пшениці низької якості?

Як фермеру заробити на пшениці низької якості?Як фермеру заробити на пшениці низької якості?

У 2023 році в Україні зібрали рекордні обсяги пшениці. Показники врожайності перевищили минулорічні на 1 679 тис. тонн. Щоправда, близько половини зібраного — це фураж, за який на ринку пропонують значно менше, ніж за продовольче зерно. Але якщо знати, де шукати охочих купити пшеницю фуражну за ціною, вигідною для фермера, то вдасться добре заробити.

Де вигідно продати фуражну пшеницю?

Коли фермери-початківці замість очікуваного продовольчого зерна отримують велику кількість фуражу, часто сприймають це як провал для бізнесу. Натомість досвідчені аграрії знають: фуражне зерно — ідеальний варіант не надто ризикованої власної справи. Посівний матеріал коштує недорого, але навіть на збіжжі низької якості можна отримати непоганий прибуток. Цей тип зерна застосовується як основний корм у птахівництві й тваринництві, тож попит на нього завжди високий.

Залишилося визначитися з ринком збуту. Тут в українських підприємців є кілька варіантів:

  • традиційні фермерські ринки;
  • власне виробництво кормових сумішей;
  • укладання контрактів із фермами;
  • співпраця з гуртовими та роздрібними мережами.

Для тих, хто не хоче ризикувати, а прагне отримати гарантію, що збіжжя вдасться продати швидко й за максимально вигідною ціною, є платформа Glendeal. Це перший український агромаркетплейс, де можна купувати та продавати агропродукцію онлайн.

Про особливості сервісу Glendeal

Glendeal — це електронна платформа, яка об’єднує виробників агропродукції, фермерів, брокерів, приватних покупців і великі торговельні компанії. Користуватися сервісом дуже легко: створюєте акаунт на Гленділ, подаєте заявку на участь в онлайн-торгівлі, отримуєте підтвердження й розпочинаєте продавати та купувати.

Торги ведуться не лише між українцями. За допомогою сервісу реалізовувати агротовар можна й за кордон, що особливо потішить продавців фуражної пшениці. Адже на цей товар спостерігається високий попит у різних країнах світу.

З іншого боку, далеко не кожен може стати учасником торгів на Гленділ. Одна з переваг маркетплейсу — створення максимально безпечних умов для продавців і покупців. Тому учасники торгів проходять попередню верифікацію, а запропонований на реалізацію агротовар — незалежну оцінку на визначення якості.

На платформі є й чимало інших корисних сервісів. Скажімо, фахівці компанії можуть швидко та безкоштовно розрахувати вартість доставки товару будь-яким видом транспорту в будь-яку точку світу. Вантажі страхуються. Для сторін угод доступна сервісна підтримка 24/7. А гарантом виконання умов укладеного договору виступає афільована компанія.

І що головне, для учасників, які встигнуть зареєструватися на платформі до закінчення 2023 року, всі послуги платформи Glendeal є абсолютно безкоштовними. А отже, ви маєте шанс продати фуражну пшеницю та іншу агропродукцію на дійсно найвигідніших умовах.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела