Як обрати трубку для паління?

Як обрати трубку для паління?Як обрати трубку для паління?

Перші трубки з'явилися багато століть тому і за цей час вони зазнали багато змін. У кожному куточку земної кулі була своя версія трубки і завжди знаходилися любителі нею попихкати, але не варто думати, що для заповнення використовували виключно тютюн! Згодом трубки перестали бути такими популярними, як колись. Але сьогодні багато хто відроджує цю культуру і завдяки цьому асортимент цих чудових курильних девайсів воістину величезний і різноманітний! І не тільки асортимент, а й форма трубок може бути різноманітною. Про це докладніше далі.

А поки ви в роздумах – купувати трубку чи ні, ви можете сміливо перейти до каталогу інтернет-магазину ДуДа та знайти той варіант трубки, який найбільше задовольняє ваші запити. Пройдіть сторінки віртуального каталогу, щоб знайти той екземпляр, який найбільше задовольняє вашим запитам. За потреби вам готові допомогти менеджери магазину.

Різновиди трубок

Повертаючись до асортименту трубок, варто звернути увагу на той факт, що умовно їх можна поділити на кілька видів:

Класичний, це звичайні на вигляд трубки, що складається з чаші і мундштука.

Трубки-трансформери – у цих трубок головна місія бути непомітними. Як правило, такі моделі ніяк не асоціюються з аксесуарами для куріння, але варто привести трубку в робочий стан, відразу стає зрозуміло куди забивати і звідки тягнути.

Трубка-вапорайзер – цей вид відрізняється тим, що вміст не підпалюється, а випаровується під впливом відкритого вогню, яким нагрівають зовнішню сторону. У результаті утворюється пара, яка повністю очищена від смол і канцерогенів.

Компактність цих пристроїв також є великим плюсом при виборі курильного девайсу. І робить його як мінімум запасним варіантом - адже, наприклад, якщо ви віддаєте перевагу не тютюн, а дещо позабористіше, то бонг із собою на прогулянку брати не завжди доречно. Величезний також і список матеріалів, з яких вони виготовляються. Скляні трубки, трубки з металу та кераміки, глини та акрилу... Усіх не перерахувати. Нижче ви можете ознайомитися з найпопулярнішими матеріалами:

Скляна трубка - екологічна, легко чиститься та має естетичний вигляд. Через повну або часткову прозорість скла можна спостерігати за всіма процесами куріння. Але й чистити її доведеться частіше.

Трубки з металу також представлені у великій різноманітності. Але найголовніше в таких моделях – їхня міцність.

Акрилові трубки - популярні, завдяки своїй невисокій вартості. У той самий час де вони настільки довговічні як представлені вище.

Дерев'яні трубки – класичний варіант, який ніколи не застаріє.

Але на чому б ви не зупинилися, незалежно від матеріалів трубки, ви повинні пам'ятати про те, що за ними потрібен постійний догляд. Чистота запорука здоров'я - цей девіз стосується і курильних трубок. Адже курити чисту трубку завжди приємніше. Чистити його можна за допомогою різних підручних засобів. Або піти легшим шляхом і придбати професійний засіб для чищення і спеціальні йоржики для чищення трубок.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела