Як покращити якість фото на недорогому смартфоні?

Як покращити якість фото на недорогому смартфоні?Як покращити якість фото на недорогому смартфоні?

У всіх сучасних смартфонах встановлена камера. Вона дозволяє знімати фотографії та відеоролики. Навіть у недорогих моделях ця функція працює досить добре. Однак часто користувачі незадоволені якістю відзнятого матеріалу.

Що робити в такому випадку? До речі, на https://elmir.ua/cell_phones/ є багато недорогих моделей з хорошою камерою. Інтернет-магазин Elmir.ua пропонує їх продаж та доставку всією Україною.

Чому користувачі незадоволені якістю зйомки?

Результат зйомки не завжди влаштовує власника. Але це не завжди пояснюється недоліками камери. Наприклад, для високої деталізації необхідна достатня кількість світла. Якщо знімати в сутінках, то на фотографії будуть помітні шуми на затемнених ділянках кадру.

Водночас не варто фотографувати, якщо світло направлене прямо в об’єктив. Це не лише зробить предмети чи людей попереду непомітними постатями, але й може завдати шкоди самому смартфону.

Не варто розраховувати на високу якість, якщо використовується зум. Ця функція хоч і корисна, все ж вона поступається можливостям професійної фотоапаратури, оснащеною оптикою. Цифровий зум на дешевому телефоні краще не вмикати.

Звісно, фотографування в русі також призведе до зниження чіткості фото. Бажано, щоб і оператор, і об’єкт зйомки знаходилися в статичному положенні. Системи стабілізації картинки в недорогих моделях працюють не бездоганно.

Що зробити для покращення фото?

Перш за все, рекомендується протирати об’єктив. Хоча це і банальна порада, вона досить часто допомагає. Серед додаткових рекомендацій:

  • використання автоматичного режиму (електроніка сама обирає тип зйомки);
  • відмова від фотоспалаху (краще знімати без нього);
  • розуміння налаштувань (варто поцікавитися, що таке апертура, баланс білого кольору чи ISO);
  • зйомка з моноподом та стабілізатором;
  • редагування готових фотографій за допомогою фільтрів та графічних редакторів.

Звісно, добитися максимальної чіткості та професійної якості не вдасться, але фото стануть набагато кращими.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела