Як правильно очистити обличчя: корисні поради

Як правильно очистити обличчя: корисні порадиЯк правильно очистити обличчя: корисні поради

Щодня на шкірі обличчя осідають пил, бруд, накопичуються залишки себуму. Щоб позбутися забруднень, недостатньо вмиватися двічі на день звичайною водою. Знадобляться спеціальні засоби з очищувальним ефектом, призначені для постійного щоденного догляду.

Вода з крану дуже жорстка й містить забагато лугів, тому пересушує шкіру. Підтримувати здоровий вигляд допоможе умивалка для лиця, особливо, якщо в її складі є кераміди — ліпіди, які підтримують баланс та оберігають від шкідливих впливів.

Секрети правильного очищення

Вмиватися потрібно двічі на день, вранці та ввечері — це універсальне правило для всіх типів шкіри. Не варто вірити непідтвердженим свідченням, що жирні покриви потребують більш частого очищення. Особливо важливо не пропускати вечірній ритуал, адже за день на обличчі накопичуються токсичні речовини з вулиці, залишки поту тощо.

Вважається, що дерматокосметику потрібно використовувати тільки після зняття макіяжу. Але відсутність мейкапу — не привід відмовлятися від щоденного очищення. Комбінована або жирна шкіра, крім умивання, потребує скрабів і масок. Достатньо застосовувати їх 1-2 рази на тиждень.

Етапи вмивання: які засоби знадобляться?

Очищення — це не просто видалення макіяжу, а процес, який складається з трьох етапів:

  • зняття декоративної косметики — починають із губ, потім переходять до очей і всього обличчя, щоб уникнути розмазування тіней чи підводки (важливо не терти шкіру повік, адже вона дуже тонка й чутлива — тільки легкі масажні рухи);
  • вмивання — найкраще робити це за допомогою засобів зі зволожувальними компонентами, керамідами для шкіри;
  • тонізування — тонік знадобиться, щоб закріпити захисний бар’єр, завдяки йому шкіра не втрачатиме велику кількість вологи.

Після завершення процедури не потрібно терти обличчя рушником — краще промокнути ватними дисками.

Вмивання обличчя — процедура, яка складається з трьох етапів: демакіяж, очищення та тонізування. Якщо використовувати для догляду за шкірою засоби CeraVe з керамідами, вийде постійно підтримувати ліпідний баланс і здоровий вигляд.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела