Як вчителю / вчительці отримати сертифікат про підвищення кваліфікації

Як вчителю / вчительці отримати сертифікат про підвищення кваліфікаціїЯк вчителю / вчительці отримати сертифікат про підвищення кваліфікації

Законом України «Про освіту» відзначається, що кожен педагог повинен щорічно підвищувати рівень своєї професійної кваліфікації.

Водночас за кожні п’ять років діяльності на здобуття додаткових компетенцій витрачається щонайменше 120 годин. Щоби підтвердити проходження певних курсів та відвідування вебінарів, педагоги повинні надавати сертифікат про підвищення кваліфікації вчителів, який можуть отримати після проходження навчання. Зручний спосіб підвищити рівень своїх компетенцій та отримати відповідне свідоцтво надає інформаційний ресурс Edway.  

Можливості навчання на платформі «EdWay»

EdWay – безплатний освітній портал, що працює на національному рівні. Платформа була створена для полегшення взаємодії між педагогічними працівниками та суб’єктами, що надають послуги освіти:

  • закладами освіти;
  • центрами професійного розвитку;
  • іншими суб’єктами, що дозволяють підвищити професійні компетенції.

Платформа дозволяє здобувати освіту у формах очного, заочного та дистанційного навчання. Наприкінці видається відповідний сертифікат, який зареєстрований педагог може побачити у своєму особистому кабінеті професійного зростання.

Правила отримання сертифіката про підвищення кваліфікації

Щоби мати змогу отримувати сертифікати, потрібно бути зареєстрованим/-ою користувачем/-кою  платформи «EdWay». Процедура реєстрації не викликає труднощів і є безоплатною для всіх охочих.

Після закінчення навчання сертифікати автоматично з’являються в особистому кабінеті педагога. У разі відсутності документа здобувачу освіти потрібно зв’язатися з обраним суб’єктом для з’ясування питань, пов’язаних із проблемою. У разі відсутності швидкої розгорнутої відповіді варто звернутися за допомогою до адміністраторів і адміністраторок платформи.

Зазвичай проблем не виникає. Всі сертифікати зберігаються в особистому кабінеті. Вчителі і вчительки можуть завантажити їх за потреби або автоматично сформувати звіт про навчання за певний період часу.

Платформу розробляє та обслуговує громадська організація EdCamp Ukraine та Прозорі рішення за підтримки Save the Children in Ukraine та Education Cannot Wait #ECW, за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, а також за участі інституційних партнерів — Міністерства освіти і науки України, державної установи Український інститут розвитку освіти, Державної служби якості освіти України, Освітнього омбудсмена Сергія Горбачова, Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики»

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела