Як знайти спеціалістів в IT секторі

Як знайти спеціалістів в IT секторіЯк знайти спеціалістів в IT секторі

Пошук кваліфікованого спеціаліста в будь-якій сфері — це завжди актуальне питання. І IT сектор не є виключенням. Executive позиції завжди на першому місці в пошуку, тому для рекрутингової компанії — це особливий виклик.

Хоча пропозицій на цьому ринку праці достатньо, але саме CTO executive search є тим сегментом, де пошук кандидатів значно звужено. Завдання рекрутера при пошуку такого керівника технічного і стратегічного направлення — провести особливу експертизу та зацікавити кандидата. Компанія ITExpert має ексклюзивну технологію для найняття кандидатів під конкретну вакансію замовника.

Пошук керівницьких кадрів для IT сфери

IT-компанії продовжують активно шукати спеціалістів Executive позицій. Але такі професіонали потрібні і в банківській сфері, в гемблінг-галузі. На які позицій є найвищий попит на кадри:

  • Chief Technology Officer – планує стратегічні та технологічні аспекти бізнесу, ухвалює технічні рішення для втілення таких стратегій;
  • Chief Product Officer – керує розробкою продукту та визначає його відповідність потребам замовників;
  • Chief Financial Officer – займається менеджментом фінансів, а саме плануванням, бюджетуванням та аналізом;
  • Chief Marketing Officer – керівник стратегії маркетингу та просування бренду компанії;
  • Chief Executive Officer – здійснює загальне керівництво та спрямовує у вибраному стратегічному напрямку рух компанії.

Це дуже специфічні напрямки роботи, що кидають особливі виклики. Кандидати повинні мати навички, що відповідають поставленим завданням.

Технології пошуку та тестування спеціалістів

Технічні проєкти відрізняються від інших сфер, тому спеціалісти мають відповідати особливим технічним, кроскультурним та етичним вимогам. Які питанні потрібно з’ясувати на співбесіді:

  • наявність сильних лідерських якостей;
  • здатність стратегічно мислити;
  • можливість ухвалювати важливі рішення;
  • розуміння взаємодії між технічною стороною та бізнес-цілями;
  • досвід у потрібній галузі.

Тут не підійде звичайний топ менеджер. Керівники C-level повинні вміти адаптуватись до різних культурних аспектів, тому що більшість компаній співпрацюють з міжнародними партнерами.

Досвід рекрутерів компанії ITExpert допоможе знайти професіонала на найскладніші позиції. Вміння створити персональні пропозиції та зробити всі процеси найму гнучкими та швидкими допоможе закрити потрібні вакансії.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела