Які місця в автобусі найкращі для подорожі

Які місця в автобусі найкращі для подорожіЯкі місця в автобусі найкращі для подорожі

Автобусні перевізники в більшості випадків дають можливість пасажиру вибрати сидіння. Від розташування місця залежить, настільки комфортною та безпечною буде подорож. Щоб придбати найкращий квиток, варто планувати подорож та бронювати проїзний документ заздалегідь.

Якщо потрібно доїхати з Варшави до Києва, тут https://prexsell.com/warsaw/kyiv зручно переглянути пропозиції від різних перевізників. Компанії використовують безпечний та зручний міжнародний транспорт ー це місткі автобуси, де кожен пасажир має можливість розкласти спинку сидіння, пристебнутися ременями, користуватися Wi-Fi тощо.

Де вибрати місце в салоні автобуса

Передні ряди вважаються найкращими, адже з них можна спостерігати за дорогою та насолоджуватися навколишніми пейзажами. Таким чином виникає відчуття контролю й безпеки. Передні місця більш стабільні під час руху, тому їх варто вибирати тим, кого сильно захитує. Проте спати на них може бути не дуже зручно через шум від двигуна, кондиціонера, розмови водія.

Непоганий огляд дороги та оточення з більшим відчуттям стабільності зберігається і в середній частині салону. Проте тут важко зберегти приватність, адже навколо знаходиться багато інших пасажирів. Найменш комфортними вважаються місця в кінці автобуса, особливо в останньому ряду. Там сильніше відчуваються вібрації під час руху, тому висока ймовірність захитування.

Загальні поради щодо вибору

Більшість пасажирів вибирають місця біля вікна, а не вздовж проходу, проте у них також є недоліки. Наприклад, доведеться турбувати людину, яка сидить поруч, коли буде потрібно вийти.

Є кілька корисних порад щодо вибору місця:

  • бронювати заздалегідь ー першими завжди «забирають» місця у передніх рядах та біля вікна;
  • керуватися власним станом здоров’я ー у разі схильності до захитування краще віддати перевагу першій або середній частині салону;
  • зручність доступу ー якщо доведеться часто вставати у туалет чи виходити на зупинці, варто вибрати сидіння біля проходу.

На сайті PREXSELL зручно вибрати й купити квиток на автобус онлайн.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела