Які ножі дійсно потрібні на домашній кухні?

Які ножі дійсно потрібні на домашній кухні?Які ножі дійсно потрібні на домашній кухні?

Готування вдома – це повсякденна необхідність, як може приносити задоволення та навіть перетворитись на справжнє хобі. Щоби готування їжі приносило радість потрібні не тільки правильний настрій та якісні продукти, але й правильне кухонне спорядження. 

Але коли настає час вибору, наприклад, кухонних ножів, може виникнути цілий ряд серйозних запитань. На поличках магазинів ми бачимо безліч наборів з ножами різних форм та розмірів. Іноді стає незрозуміло, для чого взагалі у тому чи іншому наборі стільки ножів. Чи потрібні вони на кухні насправді? Та й для чого вони потрібні? 

Звісно, продавець запевнить вас, що кожен ніж в наборі - абсолютно необхідний. Проте, при розсудливому підході можна зекономити гроші та купити тільки ті ножі, які вам справді необхідні. Бо смаки та потреби у всіх різні. Людині, яка не любить сир, не потрібен ніж для нарізання сиру. А вегетаріанцю не потрібен філейний ніж. І, навпаки, якщо ви любите морепродукти або хочете навчитись готувати суші, вам можна починати замислюватись про купівлю ножа сантоку.

Звісно, щоби робити такий вибір освічено, варто хоча б трохи дізнатись, для чого призначені ті чи інші види найбільш часто зустрічаються на полицях наших магазинів кухонних ножів.

Давайте розглянемо, які ножі можуть знадобитись на домашньої кухні. Це допоможе вам зробити правильний вибір, зекономити час та гроші.

1. Ніж шеф-кухаря - робоча конячка європейської кухні

Почнемо з найважливішого - ножа шеф-кухаря (шеф-ножа). Цей великий (клинок близько 20 см та більше) важко сплутати з якимось іншим. Його універсальність дозволить вам ефективно обробляти практично будь-які продукти - від м’яса та морепродуктів до овочів. Цим великим ножем можна різати, рубати, подрібнювати, відбивати, товкти, згрібати та навіть переносити. Оберіть максимально зручну для вас модель, але пам’ятайте, що надто легким шеф-ніж бути не повинен. Бо значну роль в його ефективному використанні грають саме вага та правильна техніка (якої варто навчитись, хоча б з відео в інтернеті). Якщо ви дійсно любите готувати, цей ніж стане вашим вірним помічником.

2. Ніж для очищення овочів та фруктів - точність, маневр та зручність

Невеликий (клинок довжиною близько 8 см) ніж для очищення використовується для видалення шкірки та сім’ян з плодів або обробки дрібних продуктів та інгредієнтів. Його легкий короткий клинок дозволяє робити дуже точні, керовані уколи та розрізи. Саме це і робить його невід’ємною частиною будь-якої кухні.

3. Універсальний ніж - компроміс між розміром та функціональністю

Якщо вам не потрібен великий ніж шеф-кухаря, але ніж для очищення здається замалим, універсальний ніж буде ідеальним вибором. З довжиною леза приблизно 12 сантиметрів, він впорається із багатьма завданнями. Ви не працюєте з великою кількістю овочів чи великими шматами м’яса? Ви рідко готуєте щось складніше, чим бутерброди? На вашій кухні буває багато нескладних рутинних завдань, коли просто треба щось разок відрізати? Універсальний ніж саме для вас!

4. Ніж для хліба - універсальна пилка

Зубчастий хлібний ніж - це дійсно необхідний для тих, хто обожнює свіжий хліб та випічку. Він легко подолає хрустку скорину, не ламаючи при цьому м'яке тісто. Зубці ріжучої кромки дозволяють різати без зайвого тиску на ніж, лише за рахунок рухів вперед-взад. Таким чином можна розпиляти щось ніжне, та здатне зминатись, не пошкодивши та не розчавивши. Або, навпаки, розрізати щось тверде, не пошкодивши ніж. Саме тому зубчастий ніж підходить не тільки для нарізання булок та тортів, але й для роботи з соковитими фруктами або, навпаки, твердими та жорсткими овочами на кшталт гарбузів, патисонів та кабачків. Радимо вам не брати хлібні ножі з надто короткими клинками - вони не зручні в роботі.

5. Ніж для нарізання м'яса - точно та рівно

Якщо ви любите готувати м'ясо, цей ніж стане вашим важлливим інструментом та справжнім помічником. З його довгим прямим та гострим лезом легко нарізати шматочки м'яса охайними, рівними, тонкими скибочками.

6. Ніж для нарізання сиру: “Не залипай!”

Отвори у боковій площині клинка цього ножа не дозволяють налипати на нього сиру під час роботи. Тому ніж розрізає сир легко, рівно та акуратно, куди краще, чим інші типи ножів. Якщо ви любите та часто їсте сир - цей ніж вам точно знадобиться.

7. Сантоку - зручний гість зі Сходу

Японський аналог шеф-ножа. Більш легкий, добре збалансований та дуже зручний. Цей ніж дозволяє швидко та рівно нарізати зелень, овочі та морепродукти. Також він добре та точно рубає не дуже жорсткі інгредієнти. Повітряні кишені вздовж леза не дають шматочками налипати на клинок. Сантоку - дуже зручний та корисний універсальний ніж. Особливо для тих, хто, як і японці, часто готує щось з зелені, овочів та морепродуктів.

Розуміння основних типів ножів дозвить вам купити тільки те, що вам справді потрібно. Обирайте якісні ножі, які будуть служити вам довгий час. Пам'ятайте, що “менше” іноді значить “краще”, особливо коли мова йде про вибір правильних інструментів для вашої кухні. Купити три якісних ножі краще, чим десять неякісних за ті ж гроші. 

Тепер, коли ви ознайомилися із призначенням та особливостями основних кухонних ножів, вам залишилося лише придбати їх та насолоджуватись готуванням ваших улюблених страв для себе та близьких!

Джерело - https://grossman.com.ua

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела