Які плюси та мінуси сталевих бронепластин

Які плюси та мінуси сталевих бронепластинЯкі плюси та мінуси сталевих бронепластин

Перш ніж купити бронепластини варто ретельно вивчити основні характеристики використаного матеріалу, а також взяти до уваги всі недоліки та переваги обраного типу виробів. Для того, щоб правильно та легко підібрати найкращі сталеві пластини, треба знати основні переваги та недоліки кожного різновиду.

Головні переваги сталевих пластин для броньованих жилетів

Плити (або пластини) зі сталі, що використовуються для оснащення бронежилетів, мають досить високі показники безпеки та доступну ціну. Використання таких бронепластин дозволяє значно зменшити ризики для життя військовослужбовців.

У переліку позитивних відмінностей броньованих металевих пластин від плит з будь-яких інших матеріалів, що використовуються для виготовлення вставок для спецодягу індивідуального армійського призначення, найчастіше називають:

  • невисоку вартість;
  • високий ступінь міцності;
  • максимальний рівень захисних властивостей.

Високий рівень захисту від різних типів набоїв, можливість затримати невеликі уламки снарядів, що летять при розриві, а також простий догляд за вставками роблять металеві пластини найбільш привабливими для більшості військовослужбовців.

Варто зауважити, що названі переваги можна вважати перевагами досить умовно. Сталеві плити на сьогоднішній день не єдині варіанти захисних елементів армійського знаряддя. Досить популярними серед військових є пластини з керамічного матеріалу, властивості якого у значущій мірі переважають властивості сталі. Використання керамічних бронепластин полегшує пересування військових на великі відстані, а також дає змогу зменшити витрати енергії в бою.

Вагомі недоліки захисних сталевих плит

Вельми значущими недоліками залізних бронепластин вважається досить висока вага та складнощі з підбором чохла, який має бути максимально міцним. Дуже часто сталеві плити проривають кишені, що призводить до потреби пошуку нового жилету. Що стосується ваги, то носити на собі приблизно 10 кг додаткового металу вельми складно (особливо у польових умовах). Обмеження руху внаслідок додаткової ваги погано впливає на можливість швидко змінювати положення тіла і певною мірою ставить під загрозу життя військовослужбовців на першій лінії фронту.

Серед більш відомих недоліків сталевих пластин, що використовуються для виготовлення захисних вставок для бронежилетів, виділяють травматичність. Рикошети куль можуть поранити оточуючих, а сильні вибухи поряд з військовим, а також удари уламками снарядів від озброєння великого калібру часто стають причинами отримання травми внаслідок удару металевої вставки по грудній клітині чи хребту. Виправити названий недолік може використання додаткових захисних матеріалів, наприклад, комбінування залізних плит з елементами з кевлару.

Кевларові плити коштують недорого, мають невелику масу, а в комплексі з іншими різновидами захисних пластин спроможні надійно захистити вразливі ділянки тіла людини. Саме ці фактори є головною причиною вибору сталевих плит для індивідуальних бронежилетів та одночасне придбання елементів з кевлару. До того ж використання кевларових вставок дає змогу додаткового захисту. Тканина такого типу добре захищає від холодної зброї (що може стати в пригоді при ближньому бої), а також уламків з гострими обрисами.

Великий вибір недорогих та якісних сталевих пластин, що можна використовувати для оснащення бронежилетів військовослужбовців, представлено в каталозі інтернет-магазина Арсенал Патріота. Зробити замовлення на будь-який товар можна онлайн. Доставка плит та інших товарів армійського призначення можлива по Україні поштовими операторами. На всі питання щодо характеристик, оформлення покупки та доставки завжди готові відповісти консультанти.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела