Закликаємо пішоходів у вечірній час використовувати світло-відбиваючі елементи

Закликаємо пішоходів у вечірній час використовувати світло-відбиваючі елементиЗакликаємо пішоходів у вечірній час використовувати світло-відбиваючі елементи

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Людину, яка перебуває на дорозі у темному одязі, водій може побачити лише на відстані близько 10-18 метрів. Для гальмування та уникнення дорожньо-транспортної пригоди цього недостатньо.

За даними поліції, в цьому році на Харківщині сталося 152 ДТП, в яких загинули 18 пішоходів та отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості 29 людей.

Понад 50% усіх ДТП з пішоходами ставалися в період часу з 17 до 22 години – 77 ДТП. Також в області сталася 31 ДТП, у яких постраждали діти. У результаті таких ДТП загинули 2 дитини та 33 було травмовано.

Зберегти життя та здоров’я можуть такі прості речі як світло-відбиваючі елементи: стікери, які кріпляться до одягу на липучці, термострічки, жорсткі браслети на руку, ногу або сумку, кулони, брелоки, шнурки чи значки.

Якщо ви забули одягнути світло-відбиваючі елементи та перебуваєте на проїзній частині у вечірній час, скористайтеся звичайним ліхтарем - він також попередить водіїв про перебування перешкоди на дорозі.

Правоохоронці також просять водіїв при пересуванні ввечері зменшувати швидкість руху на ділянках доріг, де встановлені пішохідні переходи.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела