Завдання номер один - відновлення в Ізюмі електро-, водо-, теплопостачання. Олег Синєгубов

Завдання номер один - відновлення в Ізюмі електро-, водо-, теплопостачання. Олег СинєгубовЗавдання номер один - відновлення в Ізюмі електро-, водо-, теплопостачання. Олег Синєгубов

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Начальник Харківської ОВА з робочою поїздкою вкотре відвідав деокупований Ізюм.

Як зазначив Олег Синєгубов, житлова інфраструктура районного центру зруйнована на 80%. Через ворожі обстріли зруйновано чи пошкоджено житлові багатоповерхівки, лікарні, школи, банки та інші будівлі. Особливо постраждав центр міста.

«Зараз перед нами стоїть декілька завдань: проаналізувати стан інфраструктури, після чого будемо розуміти, як швидко нам вдасться відновити електро-, водо-, теплопостачання. Ми бачимо, що теплові мережі, котельні – все це абсолютно зруйновано. Маємо оптимістичні прогнози щодо підготовки до осінньо-зимового сезону тепломереж одного з районів міста», - зазначив Олег Синєгубов.

Керівник ХОВА також підкреслив, що зараз проводиться аналіз щодо можливої евакуації людей, житло яких не буде підготовлене до зими. 

За словами начальника Ізюмської РВА Степана Масельського, наразі в місті проживає 13-15 тис. людей проти майже 50 тис. довоєнного населення. Він підкреслює, що відновлення критичної інфраструктури в Ізюмі проходить під керівництвом начальника ХОВА Олега Синєгубова. Зокрема, жителям Ізюму було направлено близько 200 тонн гуманітарного вантажу: продукти харчування, засоби гігієни та ліки. Відновлюють роботу банківських установ, банкоматів, щоб люди могли отримати кошти.

Крім того в місті проводяться заходи щодо розмінування території. Про це повідомив командир зведеного загону рятувальників - заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Василь Сніцар. За його словами, допомагати колегам розміновувати Ізюм та проводити роботу з відновлення його життєдіяльності прибули 200 рятувальники з усієї країни. Розміри руйнувань міста вражають навіть досвідченого фахівця. 

«Я був і в Ірпені, і в Бучі, але тут руйнацій не менше. Через бойові дії тут зруйновано 80% житлових будинків, заводи, всі об’єкти інфраструктури, зруйновано міст. Роботи тут буде дуже багато й особливо важливо підготувати місто до зими», - сказав Василь Сніцар.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела

Новости от Kharkov News® в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/kharkov_news_channel