Жителям Харківщини передали майже 44 тонни продуктів і близько 4000 продовольчих наборів

Жителям Харківщини передали майже 44 тонни продуктів і близько 4000 продовольчих наборівЖителям Харківщини передали майже 44 тонни продуктів і близько 4000 продовольчих наборів

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Харківська обласна військова адміністрація продовжує забезпечувати гуманітарною допомогою населення регіону, першочергово - на деокупованих територіях.

Цього тижня гуманітарні конвої вже прибули до 4 громад області.

Зокрема, в Дергачівській громаді отримали майже 2500 комплексних продуктових наборів.

Для мешканців Чугуївської громади передали майже 13 тон продуктів харчування та напоїв, а також понад 900 продовольчих наборів.

До Малоданилівської громади привезли 8,5 тонни харчів. Височанська селищна рада отримала понад 500 комплексних продуктових наборів.

Крім того, на потреби медичних закладів регіону передали 23 тонни продуктів харчування.

«Дякуємо всім волонтерам та міжнародним організаціям, що допомагають нам у забезпеченні мешканців Харківщини продуктами харчування, продуктовими наборами та засобами гігієни. Ця робота приводиться системно і триватиме, поки в ній буде потреба», - зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Нагадаємо, при Харківській ОВА працює Єдиний координаційний гуманітарний штаб, з яким співпрацює понад 120 волонтерських організацій та благодійників. До Центру можна звернутися з питань евакуації з деокупованих територій, а також надання та отримання гуманітарної допомоги, залишивши заявку у відповідному розділі на сайті.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела