Жителям Харківщини з початку грудня передали 200 тонн продуктів і понад 30 тисяч гуманітарних наборів

Жителям Харківщини з початку грудня передали 200 тонн продуктів і понад 30 тисяч гуманітарних наборівЖителям Харківщини з початку грудня передали 200 тонн продуктів і понад 30 тисяч гуманітарних наборів

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

За ініціативи начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, цього місяця в межах гуманітарної допомоги жителі регіону отримували продукти, продовольчі набори, дитяче харчування, електрогенератори, ОСБ-плити.

Понад 200 тонн продуктів з початку грудня відвантажили з обласного гуманітарного штабу. Допомогу розподілили між громадами всіх районів Харківської області, повідомила заступниця начальника ХОВА Віта Ковальська. Зокрема, 100 тонн продуктів харчування передали у Вовчанську громаду.

“Гуманітарний штаб працює майже цілодобово. Щодня ми приймаємо допомогу від наших закордонних партнерів та з інших регіонів України. Все, що в нас є, відправляємо до громад Харківщини. Стараємося, наскільки це можливо, забезпечити потреби наших громадян, особливо в деокупованих населених пунктах - де не працюють магазини, складніша ситуація з енергоресурсами та більш небезпечна близькість ворога”, - розповіла Віта Ковальська.

Так, у Чугуївську громаду доставили 1000 проднаборів та 6 генераторів. У Чкаловську громаду доставили 2,5 тонни дитячого харчування та 1000 проднаборів. Жителі Новопокровщини також отримали 7 тонн дитячого харчування, одягу та засобів гігієни. 8 тонн гуманітарної допомоги доправили в Печенізьку громаду. 

Для громад Харківського району передали 6 генераторів і 14200 харчових наборів. 1000 продовольчих наборів отримала Близнюківська громада Лозівського району. 

На Богодухівщині жителям Валківської та Краснокутської громад доправили 4000 продовольчих наборів. У Красноградський район відправили 2200 продуктових пакунків для Зачепилівської та Сахновщинської громад. 

До Куп’янського району доставили 10 генераторів і 1000 продуктових наборів. Жителям Ізюмського району направили 7 електрогенераторів, майже 300 листів ОСБ та 5000 продуктових наборів.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела