Зморшки навколо очей: як коригувати проблему доглядом?

Зморшки навколо очей: як коригувати проблему доглядом?Зморшки навколо очей: як коригувати проблему доглядом?

Шкіра навколо очей не містить природних захисних бар’єрів. Саме тому тут в першу чергу з’являються зморшки. Шкіра втрачає еластичність, природний колір і може спричиняти відчуття дискомфорту. Реальне вирішення проблеми — крем від зморшок навколо очей, що підходить для щоденного застосування.

Особливості крему: короткий огляд

Як приклад крему для шкіри навколо очей розглянемо продукт від бренду INSTYTUTUM. Truly-Transforming Brightening Eye Cream — це рішення для тих, хто хоче подолати одразу всі проблеми шкіри на делікатній ділянці. Річ у тім, що засіб має концентровану формулу. Завдяки їй засіб одночасно підтягує шкіру повік, розгладжує її, усуває зморшки й набряки.

Основні функції крему:

  • коригує зморшки й «гусячі лапки»;
  • глибоко зволожує шкіру;
  • надає ефект ліфтингу для верхніх повік;
  • зменшує набряки й підтягує шкіру;
  • освітлює шкіру й усуває темні кола тощо.

Мультимолекулярний комплекс гіалуронової кислоти й стовбурові клітини малини зволожують шкіру протягом 24 годин і стимулюють синтез керамідів. Вони ж зміцнюють захисний бар’єр шкіри й покращують еластичність. 

У формулі присутній тонізуючий кофеїн, що виводить токсини й зайву вологу. Завдяки цьому зменшується набряк. Екстракт кореня ясеня, вітамін PP, трипептид-5 й інші компоненти спрямовані на підтягування шкіри, коригування зморшок. Також інгредієнти покращують мікроциркуляцію, зміцнюють капілярну структуру.

Як використовувати крем?

Головне при застосуванні крему — регулярність. Використовуйте його двічі на день як останній етап у догляді. Необхідно взяти трохи крему й помасажувати зону навколо очей. Обов’язково наносьте крем і на верхні повіки.

Вже за кілька тижнів ви помітите суттєві зміни. Бажано застосовувати доглядову косметику за перших проявів передчасного старіння. Уникнути проблеми простіше.

Отже, крем для шкіри навколо очей здатний зменшувати зморшки й вирівнювати тон. У кінцевому результаті ви отримуєте ви отримаєте свіжу, підтягнуту і молодшу шкіру навколо очей.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела