$5000 на реализацию проекта – предложение для местных лидеров с инновационными решениями

$5000 на реализацию проекта – предложение для местных лидеров с инновационными решениями$5000 на реализацию проекта – предложение для местных лидеров с инновационными решениями

Источник фото: www.oblrada.kharkov.ua

Громадська організація «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» ініціює проведення всеукраїнського проєкту HALLI – Hackathon for Leadership in Local Innovations.

Мета проєкту - створити умови для виявлення, підтримки та впровадження інновацій на місцевому рівні із залученням ІТ-спільноти та провідних галузевих експертів.

Отже, якщо маєте ідеї, як реалізувати інноваційні рішення на місцевому рівні, вам виповнилося 18 років і ви готові знайти однодумців для реалізації ідеї та пройти спільно відбіркові етапи, тоді реєструйтеся та ставайте учасником Хакатону.

?Кращі 3 проєкти-переможці отримають $5000 на втілення ідеї.

Які етапи проведення: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfYY9RZZln_te0QZf3OWMmZ70EeFExN7vubflED2IcQxlB5GA/viewform?fbzx=-6212199139079416113;

Мета організаторів - знайти місцевих лідерів з інноваційними рішеннями, IT/digital-пропозиціями та креативними задумами, об’єднати їх в мережу активних “творців змін” (“changemakers”) та допомогти втілити в життя їх корисні проєкти. 

Подробиці та реєстраційну форму для учасників можна знайти на сайті https://www.halli.org.ua/. А також в події у фейсбуці.

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела