Масштаби скоєних окупантами злочинів в Ізюмі – величезні – Синєгубов

Масштаби скоєних окупантами злочинів в Ізюмі – величезні – СинєгубовМасштаби скоєних окупантами злочинів в Ізюмі – величезні – Синєгубов

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

Начальник ХОВА Олег Синєгубов наголосив, що це кривавий жорстокий терор. Буча, Ірпінь, Маріуполь… Ізюм.

«Це геноцид українського народу! 450 тіл цивільних людей із слідами насильницької смерті та катувань поховали в лісосмузі. Сьогодні правоохоронці розпочали ексгумацію. Подібне складно уявити в XXI столітті, але зараз це ізюмська трагічна реальність. На більшості могил навіть не вказані імена. Є лише позначка з номером», – зазначив очільник області.

Він повідомив, що серед тіл, які були ексгумовані сьогодні, 99% з ознаками насильницької смерті. Є декілька тіл із зав'язаними за спиною руками, а одна людина похована з мотузкою на шиї.

«Вочевидь цих людей катували і стратили. Також серед похованих є діти. Зараз на місці працюють близько 200 правоохоронців та експертів. Тіла будуть направлені для судово-медичної експертизи, щоб точно встановити причину смерті. Після встановлення осіб загиблих усі вони будуть поховані з належною пошаною. Кожна смерть буде розслідувана та стане доказом військових злочинів росії в міжнародних судах», – зауважив Олег Синєгубов.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела

Новости от Kharkov News® в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/kharkov_news_channel