На Харківщині за тиждень виявили та знищили понад 2000 вибухонебезпечних предметів

На Харківщині за тиждень виявили та знищили понад 2000 вибухонебезпечних предметівНа Харківщині за тиждень виявили та знищили понад 2000 вибухонебезпечних предметів

Источник фото: kharkivoda.gov.ua

З 12 по 19 червня включно піротехнічні підрозділи в Харківській області розмінували понад 89 гектарів територій, виявили та знешкодили 2073 вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомили в Департаменті цивільного захисту Харківської ОВА. Окрім того, протягом тижня зведені піротехнічні підрозділи обстежили понад 44,5 гектарів сільгоспугідь, майже 2 кілометри ділянок автодоріг, близько півтора кілометри газопроводів, понад 19 кілометрів ліній електропередач, а також перевірили 6 об'єктів. До електромережі підключили 55 абонентів та 3737 повторно.

Впродовж 19 червня піротехнічні підрозділи розмінували майже 16 гектарів територій, понад 10 гектарів сільськогосподарських угідь, 150 метрів ділянок автодоріг, а також понад 3 кілометри ліній електропередач. Виявлено та знешкоджено 269 вибухонебезпечних предметів.

Нагадуємо, про виявлені підозрілі предмети чи засоби ураження необхідно невідкладно повідомити правоохоронців та аварійні служби за номерами телефонів: 101, 102. Обов'язково дочекайтеся прибуття слідчо-оперативної групи.

Источник: kharkivoda.gov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела