Открыт набор в учебную программу "Новые возможности громад в управлении землями"

Открыт набор в учебную программу "Новые возможности громад в управлении землями"Открыт набор в учебную программу "Новые возможности громад в управлении землями"

Источник фото: www.oblrada.kharkov.ua

В рамках проєкту «Підтримка громад в управлінні землями», який реалізується Громадською спілкою “УкрГео” за сприяння Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), розпочата навчальна програма “Нові можливості громад в управлінні землями”.

Навчання впроваджується на платформі дистанційного навчання та має гнучкий формат, який дозволить керівникам і спеціалістам місцевих рад на власний розсуд обирати зручний час для навчального процесу і таким чином легко узгодити навчання з виконанням посадових обов’язків.

Зважаючи на те, що реалізація реформи децентралізації супроводжується швидкою зміною заходів нормативно-правового регулювання у сферах землеустрою, топографії, містобудування, геоінформаційних систем, навчальна програма спрямована на охоплення роз'яснення сучасних змін законодавства та покращення механізмів управління землями громади.

"Долучайтесь до навчання за посиланням  і використовуйте унікальну можливість отримати нові знання та консультації провідних спеціалістів", - зазначили організаторі заходу.

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела