Пленарное заседание VIII сессии Харьковского областного совета VIII созыва назначено на 25 ноября

Пленарное заседание VIII сессии Харьковского областного совета VIII созыва назначено на 25 ноябряПленарное заседание VIII сессии Харьковского областного совета VIII созыва назначено на 25 ноября

Источник фото: www.oblrada.kharkov.ua

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

08 листопада 2021 року              № 233

Про скликання VІІІ сесії
обласної ради VІІІ скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Харківської обласної ради VІІІ скликання:

1. Скликати VІІІ сесію обласної ради VІІІ скликання.

2. Провести пленарне засідання VІІІ сесії обласної ради 25 листопада 2021 року о 10.00 в залі засідань Будинку рад (м. Харків, вул. Сумська, 64), реєстрацію депутатів розпочати о 09.00.

3. Винести на розгляд такі питання:

3.1. Про внесення змін до комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017-2021 роки», затвердженої рішенням обласної ради від 08 грудня 2016 року № 310-VII (зі змінами).

3.2. Про внесення змін до Розподілу субвенції з обласного бюджету бюджетам сільських, селищних, міських територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2021 році, затвердженого рішенням обласної ради від 10 червня 2021 року № 149-VIII.

3.3. Про внесення змін до обласної Програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2020 року № 10- VIIІ (зі змінами).

3.4. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 24 грудня 2020 року № 24-VIII (зі змінами).

3.5. Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 грудня 2020 року № 26-VIII «Про обласний бюджет Харківської області на 2021 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3.6. Про хід виконання у 2021 році Програми розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини Харківської області на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 822-VІІ (зі змінами).

3.7. Про оголошення конкурсу на посаду керівника ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ».

3.8. Про оголошення конкурсу на посаду керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА САНАТОРНА ШКОЛА № 13» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

3.9. Про повторне оголошення конкурсу на посаду керівника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА № 7» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

3.10. Про оголошення конкурсу на заміщення посади керівника КОМУНАЛЬНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ».

3.11. Про проведення конкурсів на зайняття посад керівників підприємств та закладу охорони здоров’я, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

3.12. Про звільнення Скорого Дениса Ігоревича з посади генерального директора КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ».

3.13. Про проведення конкурсу на заміщення посади керівника КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ».

3.14. Про звільнення Гоги Василя Миколайовича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЗЕЛЕНОГАЙСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

3.15. Про звільнення Дейко Юлії Віталіївни з посади директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «КРИЗОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ЖІНОК».

3.16. Про звільнення Солопіхіна Антона Анатолійовича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ХАРКІВСЬКІ ОБЛАСНІ КОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ».

3.17. Про звільнення Луніної Вікторії Юріївни з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».

3.18. Про призначення Луніної Вікторії Юріївни на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».

3.19. Про призначення Хомченка Едуарда Вікторовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

3.20. Про призначення Вінника Анатолія Івановича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ РОСІЙСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ О.С. ПУШКІНА».

3.21. Про подовження терміну дії контракту із Поповою Валерією Євгеніївною, директором ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ЗНАХІДКА».

3.22. Про подовження терміну дії контракту із Задорожним Леонідом Яковичем, директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА «ХТЗ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ».

3.23. Про затвердження в новій редакції Статуту ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ».

3.24. Про затвердження в новій редакції Положення про КОМУНАЛЬНУ УСТАНОВУ БЕЗМЯТЕЖЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРО-ЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ.

3.25. Про внесення змін до рішення обласної ради від 03 квітня 2007 року № 219-V (зі змінами) та додатку 1 «Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» до цього рішення.

3.26. Про надання дозволів на списання майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

3.27. Про намір передачі в оренду об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

3.28. Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають передачі в оренду на аукціоні (Перелік першого типу), затвердженого рішенням обласної ради від 11 березня 2021 року № 125-VIІІ «Про затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що підлягають передачі в оренду» (зі змінами).

3.29. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту міста Куп'янськ Харківської області.

3.30. Про затвердження Проєкту організації зон санітарної охорони водозабору ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ШЕСТАКІВСЬКЕ" у с. Шестакове Чугуївського (колишнього Вовчанського) району Харківської області (свердловини № 1-1986, 2-1987, 11-2005 родовища питних підземних вод "Шестаківське").

3.31. Про затвердження Плану діяльності обласної ради з підготовки проєктів регуляторних актів у 2021 році.

3.32. Про проведення звітів депутатів обласної ради перед виборцями.

3.33. Про клопотання щодо нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України.

3.34. Про депутатські запити.

3.35. Різне.

4. Виконавчому апарату обласної ради оприлюднити це розпорядження в засобах масової інформації та довести до відома депутатів обласної ради.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова обласної ради     Тетяна ЄГОРОВА-ЛУЦЕНКО

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела

Новости от Kharkov News® в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/kharkov_news_channel

Новые вопросы