Смартфон вислизнув із рук. До чого готуватися?

Смартфон вислизнув із рук. До чого готуватися?Смартфон вислизнув із рук. До чого готуватися?

Чому не одягнув чохол? Навіщо поклав у задню кишеню? Не потрібно було економити на захисному склі... Це перші думки, які спадають на думку одразу ж після падіння телефона на асфальт або іншу тверду поверхню. Пригадуєте таку ситуацію?

Сьогодні мобільний телефон - це не тільки засіб спілкування з сім'єю та друзями, а й незамінний елемент повсякденного життя. Вбудована камера дає змогу зафіксувати незвичайні моменти з життя. Смартфон також може бути календарем, який завжди нагадуватиме про візит до стоматолога або важливу зустріч. Тому не дивно, що користувачі турбуються про те, щоб пристрій не постраждав під час падіння.

Якщо є видимі пошкодження ...

Першим кроком після того, як ви впустили телефон, є, звісно ж, перевірка пристрою на наявність пошкоджень, які можна побачити з першого погляду. Найчастіше при падінні ламається дисплей і тачскрін. Залежно від марки та моделі пристрою ці два елементи можуть становити єдину деталь або ж встановлюватися окремо. Екрани телефонів Apple, наприклад, являють собою модуль, а вибрати відповідний варіант допоможуть тут https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/apple 

Якщо ж можна замінити тільки переднє скло або тільки дисплей, то ремонт і вартість комплектуючих буде дешевше. Однак користувач не завжди може об'єктивно судити, що саме зламалося. Так ось, якщо ви бачите, що передня частина телефону тріснула або не повністю реагує на ваші дотики, пристрій безумовно потребує відновлення. Вигiдно придбати екран до телефона Huawei можна тут https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/huawei.  

Вищезазначені пошкодження передньої панелі телефону очевидні, але це не єдині наслідки, які можуть бути після падіння мобільних пристроїв. Часто трапляється, що внутрішні елементи, які ховаються в корпусі, можуть також зазнати пошкоджень. У результаті сильного удару материнська плата пристрою часто перестає працювати. Крім того, буває, що задня кришка ламається або тріскається, якщо вона виконана з крихких матеріалів.

Приховані дефекти

Важливо відзначити, що не кожен користувач знає про збої, які проявляються через кілька днів після падіння. Якщо смартфон використовується регулярно і в якийсь момент раптово вимикається, то це може бути наслідком недавнього механічного впливу на пристрій. У такому разі варто звернутися в сервісний центр, щоб фахівці встановили причину такої поведінки й усунули поломку. Самостійних заходів з діагностики краще не вживати, оскільки це може тільки погіршити ситуацію.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела