SmartTender – надійний партнер учасників держзакупівель

SmartTender – надійний партнер учасників держзакупівельSmartTender – надійний партнер учасників держзакупівель

Дрібна помилка учасника під час тендеру завдає компанії непоправних збитків: порушено бізнес-плани, конкуренти отримали вигідне замовлення, персонал та обладнання можуть простоювати тривалий час.

Для того, щоб успішно пройти всі етапи держзакупівлі онлайн, постачальнику потрібен надійний помічник – електронний майданчик. Усього за тиждень у тендерах на Прозорро перемогли 11925 клієнтів компанії SmartTender.

Навіщо в системі Prozorro потрібні електронні майданчики

Кожен з майданчиків зацікавлений у перемозі своїх клієнтів, тому зобов'язується зберігати у повній конфіденційності відомості про учасників та їх тендерні пропозиції. Існування кількох електронних майданчиків виключає ризик змови, зриву аукціону чиновником у разі подання заявки від «неправильної» компанії. Доступ до державних та комерційних тендерів у системі Prozorro мають виключно юридичні особи та ФОП через персональний кабінет на електронному майданчику.

SmartTender має 4-й рівень акредитації

У системі державних закупівель схеми вибору постачальника та доступ до торгів відрізняються залежно від обсягу замовлення:

  • електронні майданчики 1-2 рівня акредитації відкривають доступ до закупівель товарів на суму до 200000 грн та робіт до 1,5 млн;
  • на електронних майданчиках 3 рівня акредитації оголошують тендери замовники на суми вищі за допороговий рівень, але учасники подавати заявки не можуть;
  • із майданчиком 4 рівня акредитації замовник та учасник не обмежений у виборі тендеру – на 10-20 тисяч гривень або на кілька мільйонів євро.

Потужне технічне оснащення та професійна підтримка

SmartTender адаптує інтерфейс та функціонал персонального кабінету під різні формати бізнесу. Серед корисних опцій приватним фірмам та ФОП: оперативне повідомлення про нові торги, навчання, демоверсії, консультації менеджерів, довідки про несудимість. Усе – для перемоги учасника незалежно від обсягу закупівлі.

Великим компаніям експерти SmartTender готують об'ємні аналітичні звіти за результатами торгів та конкурентами, пропонують вигідні фінансові гарантії, проводять для фахівців із закупівлі вебінари.

Юридичний департамент компанії допоміг укласти контракти на суму понад 12 мільярдів гривень. 85% скарг на рішення тендерних комітетів задовольнили Антимонопольний комітет. Юристи готують пакети тендерної документації у точній відповідності до умов замовника. Під контролем усі цифри та формулювання. Без помилок.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела

Новости от Kharkov News® в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/kharkov_news_channel