Тонкощі вибору кулі для воздушки

Тонкощі вибору кулі для воздушкиТонкощі вибору кулі для воздушки

Під час купівлі пневматичної гвинтівки рекомендується практично відразу потурбуватися, які саме патрони будуть використовуватися. Найчастіше вирішують купити кулі до воздушки 4 5 мм оскільки цей формат найпоширеніший. Багато в чому це пояснюється зручністю використання. Деяких також приваблює відсутність необхідності в отриманні різноманітних дозволів для носіння і використання в особистих цілях. Попри єдиний калібр у 4,5 мм, варто розуміти, наскільки широкий асортимент товару і як його непросто буває вибрати.

Існуючі види патронів

Залежно від самої гвинтівки й цілей використання можна підібрати кулі наступних типів:

  • свинцеві, які найчастіше застосовуються в розважальних цілях, мають гарну купчастість і відмінну пробивну здатність, а їхня вага становить 0,55 грама;
  • сталеві, покриті міддю, мають трохи меншу вагу, 0,34 грама, водночас виділяються більшою потужністю;
  • матчеві, вони ж із плоскою голівкою, використовуються переважно в тирі, бо не дають змоги пробивати поверхні й здатні справлятися тільки з паперовими цілями;
  • кульки зі свинцю подовженої циліндричної форми також підходять переважно для розваг.

На характеристики кульки може впливати й метод виготовлення. 

Як можуть виготовлятися кулі для пневматичної гвинтівки?

Використовується три методи, що дають змогу отримати катані, штамповані або литі. У першому випадку використовується спосіб поперечного прокатування. Для штампованих головне використовувати якісний шаблон, саме він впливає на якість виготовлення всієї партії. А литі судячи з назви відливаються у формі. Але вони використовуються переважно для великих калібрів, понад 5,5 міліметрів.

Вибираючи кульки, варто звернути увагу і на вагу. Коливання снарядів навіть в одній партії здатні істотно вплинути на результат. Саме тому варто скористатися перевіреними магазинами, в яких поставляється якісний товар, наприклад ONE-CLICK. У такому разі ви можете бути впевнені в тому, що купуєте якісні та надійні набої, що тільки позитивно позначиться на якості стрільби.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела