Як отримувати кешбек за покупки?

Як отримувати кешбек за покупки?Як отримувати кешбек за покупки?

Хочете отримувати приємний бонус за свої онлайн-покупки? Тоді вам обов’язково потрібно дізнатися, що таке кешбек і як його отримають. Послуга доступна для більшості власників кредитних карт. Сума залежить від магазину, в якому ви купляєте товари, а також від того, яким банкінгом користуєтесь.

Що таке кешбек?

Простими словами, кешбек – це можливість повернення певної частини витрачених коштів вам на картку. Сума залежить від інтернет-магазину, де ви купуєте товар, і банку, послугами якого ви користуєтесь. Наприклад, онлайн-банк sportbank пропонує своїм клієнтам можливість повернення до 20% витрачених коштів. Тому покупки з ним – це суцільне задоволення.

Хто виплачує кешбек?

Кешбек оплачується інтернет-магазином. Але не всім клієнтам, а тільки власникам певних кредитних карток, з банками яких є домовленість. Гроші зачисляються на кешбек-сервіс банку, а банк певну частину з них повертає клієнту. Саме тому важливо правильно вибирати свій банкінг, який надасть вам максимальний відсоток повернених коштів.

Sportbank дозволяє своїм клієнтам накопичувати до 500 грн кешбеку на місяць. Він нараховується за:

  • спортивні товари;
  • товари інших категорій, що зазначені у списку партнерів.

Сума повернення досягає 20%. А витратити їх на все необхідне можна вже в наступному місяці.

Якщо ви клієнт іншого банку, обов’язково перевіряйте всі умови надання кешбеку. Адже кожна фінансова установа встановлює певні ліміти як на одноразове нарахування зворотного платежу, так і на місячну суму кешбеку.

Як отримати кешбек?

Повернути частину грошей, витрачену на свої потреби, може кожен клієнт банківської установи, що надає таку послугу. Перш ніж здійснити покупку, перейдіть в розділ з акційними пропозиціями й перегляньте список магазинів, що надають максимальний відсоток кешбеку.

Далі потрібно виконати прості кроки:

  1. Перейти на сайт інтернет-магазину.
  2. Здійснити покупку.
  3. Сплатити вашою кредитною карткою.
  4. Чекати повідомлення про нарахування кешбеку.

Користуйтеся такою можливістю, щоб значно економити на покупках. Заробляйте купляючи повсякденні товари та не відмовляйте собі ні в чому!

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела