Для общественно активных женщин и мужчин состоится тренинг по гендерно ориентированному управлению

Для общественно активных женщин и мужчин состоится тренинг по гендерно ориентированному управлениюДля общественно активных женщин и мужчин состоится тренинг по гендерно ориентированному управлению

Источник фото: www.oblrada.kharkov.ua

Інститут Креативних Інновацій запрошує взяти участь в тренінговій програмі з гендерно орієнтованого управління (онлайн) 20-21 грудня (з 14:оо до 17:оо).

Тренінг спрямовано на посилення потенціалу громад з питань гендерно орієнтованого планування та бюджетування.

Хто може взяти участь:

В рамках тренінгу учасниці та учасники зможуть поглибити свої знання в темі гендерної рівності, отримати знання з гендерно орієнтованого управління та впровадження гендерних бюджетних ініціатив у своїх громадах.

Посилання на ZOOM отримають зареєстровані учасниці та учасники.

Тренерки:

Наталія Тарасенко – експертка з гендерно орієнтованого врядування та освіти дорослих, Голова Ради ГО «Паритет», радниця голови Житомирської ОДА з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі.

Олена Остапчук – експертка з гендерно орієнтованого врядування та освіти дорослих, викладачка кафедри соціальних технологій ЖДУ ім. Івана Франка, координаторка проєктів ГО «Паритет».

Проєкт «Посилення політики рівних можливостей в Житомирській області» спрямований на посилення збалансованості врахування інтересів жінок та чоловіків в органах місцевого самоврядування.

В разі виниктення запитань звертайтесь до Вікторії Безсмертної, координаторки проєкту за електронною адресою

Захід здійснюється в рамках проєкту «Посилення політики рівних можливостей!, який реалізує ГО «Інститут Креативних Інновацій» у співпраці з Національним Демократичним Інститутом (НДІ) завдяки щедрій підтримці британського народу через Міністерство закордонних справ, у справах співдружності та розвитку (FCDO).

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела

Новости от Kharkov News® в Telegram. Подписывайтесь на наш канал https://t.me/kharkov_news_channel