Розбитий дисплей телефону - до чого готуватися?

Розбитий дисплей телефону - до чого готуватися?Розбитий дисплей телефону - до чого готуватися?

«Павук» на дисплеї, на жаль, неприємне видовище для багатьох власників сучасних і дорогих телефонів із сенсорним екраном. На думку більшості виробників, тріщини екрана - це механічні пошкодження, спричинені неправильною експлуатацією з боку користувача.

Як ми знаємо з гарантійних положень, цей тип дефекту не усувається в рамках послуг, що надаються гарантом, тому доступний тільки варіант платного ремонту. І усунення подібної неполадки серйозно вдарить по кишені, тому що дисплейний модуль у пристрої є однією з найважливіших і найдорожчих частин.

Чому так дорого?

Переважна більшість сенсорних телефонів мають високотехнологічні пристрої виведення зображення. До того ж, навіть бюджетні смартфони з недавніх часів стали оснащувати так званими екранними модулями, тобто сенсор і дисплей стали єдиною частиною. З цього випливає, що вихід з ладу одного з компонентів тягне за собою заміну модуля цілком. Якщо потрiбен екран до Huawei, шукайте його тут https://www.aks.ua/uk/catalog/displei-ekrany/brand/huawei

Так-так, саме так, навіть невелика тріщина на склі може стати причиною заміни дорогої запчастини. А дисплейний модуль між іншим за вартістю перебуває на другому місці після материнської плати. Також варто знати, що з часом запчастини втрачають у своїй вартості, а от ремонт стає дешевшим, на жаль, ненабагато.

Оцінка пошкоджень телефону зазвичай лягає на плечі сервісного центру, який перевірить, чи не постраждали інші життєво важливі компоненти крім екрана. Іноді виникають ситуації, коли відновлення може бути просто нерентабельним. Усе тут залежить від якості компонентів, класу телефону і ступеня пошкодження.

Як знизити вартість ремонту?

По-перше, якщо гарантія на смартфон уже не діє, то замінити пошкоджений екран можна в незалежному сервісному центрі. Зазвичай ціни на послуги та запчастини в таких точках на порядок дешевші, ніж в офіційного представництва.

По-друге, якщо йдеться про дорогі смартфони, то, наприклад, екранний модуль Samsung можна придбати самостійно в спеціалізованих магазинах тут https://www.aks.ua/uk/catalog/displei-ekrany/brand/samsung, тим самим зберігши ще більшу частину свого бюджету.

І нарешті, найризикованіший, але найекономніший варіант полягає в тому, що всю роботу з пошуку та заміни запчастин користувач бере на себе. У такому разі ні про яку гарантію не йтиметься, зате вийде повернути телефон до життя шляхом мінімальних фінансових вкладень.

Источник: Харьков Инфо

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела