С Международным Днем студентов!

С Международным Днем студентов!С Международным Днем студентов!

Источник фото: www.oblrada.kharkov.ua

Вітання голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко

Дорога студентська спільното Харківщини!

Від щирого серця вітаю з Міжнародним днем студентів!

Відомо, що Харківщина – потужний осередок вищої освіти в Україні. Університетах та академіях краю навчається більш ніж 120 тисяч студентів, майбутні спеціалісти з самих різних професій: архітектори, актори, програмісти, конструктори, фізики та хіміки, вчителі та ветеринари.

Пишаюсь тим, що вагомі досягнення харківських студентів підтримують престиж навчальних закладів регіону не лише в Україні, а й на міжнародній арені. Провідні університети знані за кордоном, займають високі місця у світових рейтингах. Про високу якість знань, які отримують студенти Харківщини, свідчить також і такий факт, що наші вузи обрали 17 тис іноземців.

Студентство не дарма вважається найщасливішими роками у людському житті: це – молодість та невичерпна енергія, яскраві емоції та несподівані враження. Вірю, що жага до знань, віра у власні сили, наполегливість у навчанні стануть запорукою гідного майбуття для нинішніх студентів, допоможуть реалізуватися у цьому складному але цікавому житті.

Бажаю студентській спільноті краю міцного здоров’я, подальших успіхів у навчанні, наснаги та натхнення, великих звершень та яскравих досягнень!

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела