Рассматривается законопроект, согласно которому госаудиторы получат больше возможностей для контроля за государственными финансами

Рассматривается законопроект, согласно которому госаудиторы получат больше возможностей для контроля за государственными финансамиРассматривается законопроект, согласно которому госаудиторы получат больше возможностей для контроля за государственными финансами

Источник фото: www.oblrada.kharkov.ua

Законопроєкти під номерами 6330 та 6331 від 19 листопада підготовив Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики. Вони направлені на удосконалення інструментів, які використовує Державна аудиторська служба України.

Як повідомили у секторі взаємодії зі ЗМІ Північно-східного офісу Держаудитслужби, згідно з законопроєктами аудитори зможуть під час перевірки документувати фінансові порушення здійснюючи фотографування, звукозапис та відеозапис. Крім цього, матимуть доступ до автоматизованих інформаційних і довідкових систем, реєстрів і баз даних, адміністраторами яких є державні органи або органи місцевого самоврядування.

Ще одна новація передбачає, що Державна казначейська служба не здійснюватиме платежів по договорах, щодо яких є вимога розірвати договір, або скасувати результати тендеру.

Також пропонується встановити кримінальну, адміністративну або дисциплінарну відповідальність відносно осіб, які перешкоджають державним аудиторам проводити перевірку.

«У своїй діяльності Харківська обласна рада застосовує принципи прозорості та ефективності витрачання коштів місцевого бюджету, але заходи, які направлені за посиленням контролю бюджетних процесів, є актуальними та необхідними», - зазначили в Держаудиті.

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела