Стартовал конкурс проектов по научным исследованиям и инновациям «Горизонт 2020»

Стартовал конкурс проектов по научным исследованиям и инновациям «Горизонт 2020»Стартовал конкурс проектов по научным исследованиям и инновациям «Горизонт 2020»

Источник фото: www.oblrada.kharkov.ua

Міністерство освіти та науки України оголосило старт конкурсу проєктів у межах рамкової програми Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020. З оголошенням можна ознайомитись за посиланням. 

Конкурс проходить відповідно до Положення про конкурсний відбір (посилання на Положення https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/419-2021-%D0%BF#Text) наукових, науково-технічних робіт і проєктів, які фінансуються коштом зовнішнього інструмента допомоги Європейського Союзу для виконання зобов’язань України у Рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2019 року № 971  (в редакції постанови від 28 квітня 2021 року № 419).

У конкурсі можуть брати участь автори:

Заявки подають у формі згідно з додатками 1–5 Положення про конкурсний відбір. Документи подають в електронному вигляді (скан-копії оригіналів у форматі *.pdf) на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Крайній термін подання – 20 грудня 2021 року (до 17:00).

Источник: www.oblrada.kharkov.ua

Копировать
Поделиться:

Ещё новости раздела