
Источник фото: www.oblrada.kharkov.ua
Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) запрошує організації підтримки бізнесу (бізнес-об’єднання, регіональні торгово-промислові палати, аналітичні центри тощо) взяти участь у конкурсі щодо формування пріоритетів підприємців на місцевому рівні й адвокації порядку денного бізнесу перед органами місцевого самоврядування та місцевими органами державної влади.
Програма реалізується у рамках посилення діяльності Національної бізнес-коаліції з просування пріоритетів підприємців.
Для реалізації проєкту передбачена підтримка обраним організаціям на проведення активностей, які включатимуть зокрема:
проведення опитування підприємців для виявлення проблем, що перешкоджають розвиткові бізнесу на місцевому рівні;
проведення заходів для громадського обговорення з метою пріоритезації окреслених респондентами проблем;
формування ТОП-5 пріоритетів бізнесу для подальшої адвокації;
проведення заходів з адвокації ТОП-5 пріоритетів бізнесу за участі представників органів місцевого самоврядування та/або місцевих органів державної влади;
моніторинг досягнення цілей адвокасі-кампанії.
Від організацій, що подаються на участь у конкурсі, очікується:
- висока мотивація захищати й просувати інтереси мікро-, і малого бізнесу в регіоні,
- попередній досвід реалізації ініціатив в інтересах розвитку підприємництва,
- готовність працювати спільно з іншими організаціями підтримки бізнесу в регіоні для вироблення спільних рішень та проведення спільних дій з просування визначених пріоритетів,
- досвід співпраці з місцевою владою та засобами масової інформації (наявність усталених зв’язків та бази ЗМІ буде пріоритетом).
Перевага надаватиметься організаціям, які продемонструють наявність партнерів у регіоні (бізнес-асоціацій, ТПП, НГО підтримки підприємництва тощо), які доєднаються до роботи регіональної коаліції з просування пріоритетів бізнесу.
Для відібраних учасників CIPE передбачена орієнтаційна онлайн-сесія. Під час цього заходу експерти та партнери CIPE поділяться досвідом побудови регіональних коаліцій, методами досягнення консенсусу, а також розкажуть про підготовку медіаматеріалів, використання соціальних мереж для адвокації й налагодження комунікації з місцевою владою.
Сума підтримки (мінігранту) складає від 4000 до 5000 USD у гривневому еквіваленті (в залежності від запропонованих заходів).